Zľava 5% percent pre zaregistrovaných užívateľov. Zľavy navyše získaš prostredníctvom vernostného programu: https://www.maleja.sk/vernostny-program/ *registračná zľava sa nevzťahuje na autosedačky značky Cybex a iné už zľavnené produkty.
 

AER hluboký díl - Refined black

 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€179,90
€149,92 bez DPH
   
Kód tovaru CB309031
Značka Joolz
Kategória AER+
 

Pripravte sa na niečo vskutku inovatívného! Tento ľahký kočík možné používať od narodenia až po batoľa s možnosťou skladania behom niekoľkých sekúnd! Skladanie Dokonca aj s pripojeným hlbokým dielom! Vďaka kočíka Joolz Aer sa stáva rodinný život na cestách neuveriteľne jednoduchým: je ideálnym pre spoločnú výpravu mestom spolu s Vaším maličým a ideálnym pre pokojné prechádzky parkom a vždy Vám bude tým správnym spoločníkom počas Vašich ciest nech sa vydáte kamkoľvek. Viac ako super-komfortný kočík môžete teraz rozšíriť o dve novorodenecká riešenia:  
  • a vďaka adaptérom pripojíte na svoj Joolz Aer autosedačku

  • priestranný hlboký diel, ktorý ponúka dostatok priestoru pre pohodlie a rast Vášmu dieťaťu Hmotnosť kočíka vrátane hlbokého dielu: 8 kgHmotnosť hlbokého dielu samostatne: 3,6 kgŠírka kočíka vrátane hlbokého dielu: 45 cmMaximálny hmotnostný kapacita kočíka: 22 kgMaximálná hmotnostná kapacita nákupného kôša: 5 kg*Odporúčanie: možnosť dokúpenia predného madla farby black carbon Inovativny hlboký diel so super ľahkou inštaláciou na podvozok kočíka. Easy-peasy! Použite priehľadnou ventiláciu v rozťahovacie slnečnej clone a môžete hrať peekaboo! A ak bude ťažké odolávať tej Vašej malej roztomilosti, uchopte dieťatko do náručia a pritúľte sa!Hlboký diel je možné složit do kampakténého obalu - dokonce aj s pripojeným hlbokým dielom! Jednoducho si ho cez plece prehoďte a choďte! Šikovné, že? Okolo 6 mesiacov, kedy je Vaše dieťa pripravené preskúmavať svet, môžete prejsť z hlbokej postieľky na sedadlo a začať tak spoločne objavovať svet. Kro je pripravený na prechádzku? *Odporúčanie: možnosť dokúpenia predného madla farby black carbon 3 klúčové benefityUnikátne riešenie pre novorodencov Link pre aktiváciu doživotnej záruky:https://www.joolz.com/nl/en/lifetime-warranty.html


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: