Zaregistruj sa a získaj 5% zľavu !!!!! *Nevzťahuje sa na autosedačky značky CYBEX a produkty, ktoré už sú v akciovej cene!
  • 1 z 9
 

BRITAX Autosedačka Dualfix 2 R, Cosmos Black

 
Dostupnosť Skladom u nášho dodávateľa
€419
€349,17 bez DPH
   
Kód tovaru BD4000984199550
Značka BRITAX
Kategória Od 0 - 18kg
 

Cestujte bezpečne a kultivovane

Vďaka flexibilnej autosedačke DUALFIX2 R je cestovanie hračka. Vďaka revolučnej funkcii otáčania o 360° je usadenie a pripútanie dieťaťa jednoduché. Zmena z polohy proti smeru jazdy na polohu vpredu alebo na ležato je tiež veľmi jednoduchá, a to aj počas jazdy. Tak si to užite! Pretože s DUALFIX2 R vás čaká neuveriteľne jednoduchá cesta!

Stačí sa pripútať a môžete vyraziť!

Mnohí rodičia vedia, že starostlivosť o malé deti môže byť naozaj náročná, najmä keď sú vonku. Prečo si teda cestovanie neuľahčiť? Pretože s autosedačkou DUALFIX2 R sa táto nie veľmi príjemná rutina stane hračkou. Stlačením tlačidla môžete sedačku jednoducho otočiť smerom k otvoreným dverám vozidla, čo uľahčuje usadenie dieťaťa a zapnutie bezpečnostného pásu. Potom už stačí len otočiť autosedačku do správnej polohy a môžete vyraziť.

Variabilita pre vaše rastúce dieťa

DUALFIX2 R je taký všestranný, že vždy smeruje správnym smerom. Do hmotnosti dieťaťa 18 kg ju môžete používať proti smeru jazdy, pričom krátky ochranný kryt proti otáčaniu poskytuje dieťaťu viac priestoru pre nohy. A keď je dieťa dostatočne veľké, môžete ho stlačením tlačidla otočiť proti smeru jazdy.

Rozmaznávajte svoje dieťa pohodlím

Či už chce vaše dieťa zvedavo pozorovať okolitý svet alebo pokojne spať, vďaka viacerým polohám sklonu autosedačky DUALFIX2 R si môžete nastaviť sedadlo do polohy, ktorá je pre vaše dieťa v danom okamihu najpohodlnejšia. Dokonca aj počas jazdy.

Rozmery (v x š x h)
70 × 45 × 53 cm

Hmotnosť výrobku
14 kg

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: