Zaregistruj sa a získaj 5% zľavu !!!!! *Nevzťahuje sa na autosedačky značky CYBEX a produkty, ktoré už sú v akciovej cene!
Akcia Novinka Zväčšiť
  • 1 z 2
 

CYBEX Anoris T i-Size Platinum Khaki Green

 

CYBEX Anoris nastavuje nové štandardy v oblasti bezpečnosti: vďaka integrovanej technológii airbagov ponúka Anoris T i-Size v smere jazdy približne o 50 % väčšiu ochranu ako iné autosedačky v smere jazdy a je prinajmenšom tak bezpečná ako protismerné autosedačky.

Dostupnosť Na objednávku
€675
€562,50 bez DPH
   
Kód tovaru BS620000104
Značka Cybex
Kategória i-size 76 – 150cm
 

Anoris T i-Size


CYBEX Anoris nastavuje nové štandardy v oblasti bezpečnosti: vďaka integrovanej technológii airbagov ponúka Anoris T i-Size v smere jazdy približne o 50 % väčšiu ochranu ako iné autosedačky v smere jazdy a je prinajmenšom tak bezpečná ako protismerné autosedačky.

Predstavte si detskú autosedačku, ktorá kombinuje ochranu revolučného airbagu s pohodlím v smere jazdy. Ľahko nadviažte očný kontakt so svojím dieťaťom prostredníctvom spätného zrkadla, pričom dobre viete, že bude chránené v  CYBEX Anoris T i-Size - po celé roky. Jazda v smere jazdy je budúcnosťou detských sedačiek.

Anoris T i-Size sa navyše ľahko inštaluje a zvyšuje pasívnu bezpečnosť vďaka neobmedzenému očnému kontaktu. Pre dieťa je tu väčší komfort vďaka väčšiemu priestoru na nohy a ľahkému nastupovaniu.

 

Až o 50 % vyššia bezpečnosť

Anoris T i-Size má revolučnú technológiu airbagov integrovanú v ochrannom pulte, ktorá ponúka bezprecedentnú ochranu počas mihnutia oka. V prípade čelného nárazu sa airbag spustí v priebehu milisekúnd a ochráni hlavu, krk a telo dieťaťa skôr, než sila nárazu zasiahne dieťa. Airbag sa nafúkne v tvare písmena C okolo ochranného pultu, čím zastaví pohyb dieťaťa dopredu, zníži tlak na brucho a udrží vaše dieťa bezpečne v sedačke. Táto inovácia zaisťuje nielen jedinečnú úroveň bezpečnosti ale aj kompaktnejší dizajn ochranného pultu a hlavne umožňuje rodičom bez váhania vybrať si pohodlie v smere jazdy. (* Až o 50 % vyššia bezpečnosť v porovnaní s detskou sedačkou používanou v smere jazdy s pásovým systémom v prípade čelného nárazu. Výsledky interných testov v súlade s kritériami testu čelného nárazu ADAC 2021.)

 

Znižuje sily bočného nárazu o 20%


Znižuje sily bočného nárazu o 20% v porovnaní s rovnakou autosedačkou bez L.S.P. systému. Asi štvrtinu všetkých dopravných nehôd tvoria bočné nárazy *. Preto bol Anoris T i-Size vybavený pokročilou lineárnou ochranou pri bočnom náraze, ktorá znižuje sily pri bočnom náraze až o 20 % . Sila je presmerovaná cez chrániče do škrupiny pohlcujúcej energiu a opierky hlavy detskej autosedačky. Chrániče sa pred montážou sedačky samy otvárajú a nemusia sa montovať – o jednu vec menej na ktorú treba myslieť. 

 

Rastie s vašim dieťaťom od 15 mesiacov do cca 6 rokov

Bezpečnosť, ktorá trvá dlhšie. Progresívny dizajn škrupiny sedačky robí z novej Anoris T i-Size priestrannú sedačku, v ktorej môžu rásť deti do veku približne šiestich rokov * - a to s rovnako vysokou úrovňou bezpečnosti. Ochranný pult aj opierka hlavy sú plynule nastaviteľné a dajú sa dokonale prispôsobiť každému veku. Vstavaný airbag chráni špecifikovaný rozsah veľkostí tela a ponúka vynikajúcu ochranu po celé roky. (* 76 cm - max. 115 cm a 21 kg)

 

Zabezpečí vaše dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd

Ochranný pult na jedno kliknutie predstavuje rýchly a spoľahlivý spôsob zabezpečenia vášho dieťaťa. Intuitívny systém bezpečnostných pásov znamená, že už nemusíte zápasiť s bezpečnostnými pásmi – stačí zacvaknúť protinárazový štít, utiahnuť pás, aby sa prispôsobil vášmu rastúcemu dieťaťu a môžete začať. Štúdie ukazujú,  že systémy ochrany proti nárazu sa dajú správne zaistiť ľahšie ako pásy a spona ochranného pásu pultu tento proces uľahčuje viac ako kedykoľvek predtým. šetrí čas, predchádza stresu a robí každú cestu bezpečnejšou. 

 

Centrálny LED displej, ktorý zobrazuje, či je sedačka nainštalovaná a či je vaše dieťa zaistené

Detská sedačka môže chrániť vaše dieťa len vtedy, ak je správne nainštalovaná. To je dôvod, prečo má Anoris T i-Size integrovaného bezpečnostného asistenta, ktorý vám pomôže správne nainštalovať sedačku a ukáže, či je vaše dieťa zaistené. Centrálny LED displej zobrazuje stav ISOFIXu, opornej nohy, ochranného pultu a batérie. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa uistiť, že vaše dieťa je pripútané a vy môžete pokojne vyraziť.

 

 

Technické špecifikácie:


i-Size Norma, UN R129 / 03

Hmotnosť dieťaťa: Max.21 kg

Veľkosť dieťaťa: 76 - 115 cm

Vek dieťaťa: Od 15 mesiacov do cca 6 rokov


Funkcie:


-Ochranný pult s integrovaným Airbagom so zapínaním jedným kliknutím

- Pokročilá lineárna ochrana pri bočnom náraze

- Integrovaný bezpečnostný asistent

- 3 polohové nastavenie sklonu

- ISOFIX


Pokyny na starostlivosť:
Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: