Zaregistruj sa a získaj 5% zľavu !!!!! *Nevzťahuje sa na autosedačky značky CYBEX a produkty, ktoré už sú v akciovej cene!
  • 1 z 6
 

Inglesina Aptica System Duo 2020 Silk Grey

 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€541
€450,83 bez DPH
   
Kód tovaru BBAA72M0SLG
Značka Inglesina
Kategória Ostatné
 

Modelom Aptica pokračuje taliansky výrobca kočíkov Inglesina v zameraní na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa vo všetkých aspektoch. Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojenie na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológie z bolonskej nemocnice. Výsledkom sú ďalšie vylepšenia hlbokej vaničky i športovej sedačky opísané nižšie.
>Predstavenie kočíka Aptica nájdete v záložke Video. 

Silk Grey
Veľmi elegantný, absolútne nadčasový variant poťahu. Čierna ekokoža aplikácií a lemov vhodne dopĺňa luxusnú látku poťahu. Vďaka ľahkému prispôsobeniu doplnkami podľa toho, či ide o chlapčeka alebo dievčatko, a súčasne nadčasovosti farby, je Silk Grey veľmi vhodný pre rodičov, ktorí nechcú dopredu vedieť čo sa im narodí alebo plánujú kočík použiť pre viac detí. Tiež následný predaj bude vďaka tejto univerzálnosti oveľa ľahší. Ďalším bonusom tohto poťahu je dokonalá variabilita z hľadiska oblečenia k a alebo do kočíka a tiež doplnkov.

Krehký organizmus novonarodeného dieťaťa potrebuje mimoriadnu ochranu a pohodlie. Potrebuje tiež veľa spánku, po narodení spí až 18 hodín denne. Ale nie je to len spánok a materské mlieko čo potrebuje, zdravý vzduch a zmena prostredia prospeje obom, jemu i mamičke. Preto Inglesina ďalej vylepšila svoj koncept NON STOP SLEEPING, vychádzajúci z týchto potrieb dieťaťa a umožňujúci rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesinou bude mať vaše dieťa viac neprerušovaného spánku a maximálnu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Systém Aptica 2v1 obsahuje doteraz najväčšiu a najpriestrannejšiu hlbokú vaničku od Inglesiny s vylepšenou podložkou Welcome PadTM, vyvinutou pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi, a zaisťujúcou optimálnu pozíciu hlavy, chrbtice i nožičiek dieťaťa. Stojan Stand UpTM rozširuje možnosť použitia takto vybavenej vaničky aj doma, a tak keď dieťa zaspí na prechádzke, bude v spánku pokračovať aj doma. Treťou časťou systému je vylepšená športová sedačka, veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa.

Systém APTICA 2v1 sa skladá z:

  • hlbokej vaničky APTICA
  • podložky Welcome PadTM
  • matraca
  • športovej časti so strieškou a nánožníkom
  • podstavca Stand Up pre vaničku

Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej veľmi pevnej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Nová je tiež dečka, ktorá je dvojpolohová a veľmi uľahčuje manipuláciu s dieťaťom pri jeho vkladaní alebo vyberaní z a do kočíka. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorý možno až dieťa povyrastie (3 - 4. mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sieťou v strieške, otvorom na čele vaničky aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Úplne nová športová sedačka kočíka, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg, to je prakticky do 4 rokov! Je tiež priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Navyše je teraz vybavená predĺženou, nastaviteľnou opierkou nožičiek. Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. „Full Cover“ strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni. Okienko v strieške umožňuje priehľad aj keď je sedačka orientovaná v smere jazdy.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky alebo autosedačky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie alebo ako náhradu detského ležadla vo výške stola je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku Cab.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých „rozhodujúcich“ týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka „START MAT“. Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky). V kočíku APTICA je Welcome PadTM vyrobená s poťahom z bambusového vlákna.

K sade pasujú prakticky všetky podvozky Inglesina s vynimkou podvozku Ballestrino.

Napríklad mrštný a kompaktný, len 50 cm široký, podvozok APTICA s teleskopicky nastaviteľnou rukoväťou, ktorý prejde najužšími priestormi. Neprekvapí vás malý výťah, tesne zaparkované autá, nedostatok priestoru medzi regálmi v obchode. Pritom má veľké, gélová kolesá s guľôčkovými ložiskami pre zníženie námahy pri jazde. Predné natáčacie s priemerom 190 mm, zadné brzdené majú priemer 260 mm. Je vybavený veľkým košom so zosilneným dnom, s uzatvárateľnou časťou so zipsom. Reflexná linka na košíku zvyšuje bezpečnosť vo večerných hodinách. Rozložíte ho a zložíte len jednou rukou. Zložený na rovine stojí sám a rukoväť zostáva hore a čistá, bez kontaktu so špinavou zemou.

Alebo Comfort Ergo Bike. Ani poľná cesta alebo horská túra po upravenom chodníku pre vás nemusí byť nezjazdná. Chystáte sa do hôr? Vyberte si v súvisiacom tovare dokonale odpružený, hojdací podvozok Comfort Ergo Bike s nafukovacími kolesami a pevným oceľovým rámom.

K Aptica Duo pasujú aj všetky podvozky Trilogy a Quad.

Hmotnosť: 12,2 kg. Rozmery: 89,5 x 44,5 x 42 cm.

Druh sedačky
Farba sivé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: