Zaregistruj sa a získaj 5% zľavu !!!!! *Nevzťahuje sa na autosedačky značky CYBEX a produkty, ktoré už sú v akciovej cene!
 

Inglesina sada pre inštaláciu vaničky Inglesina Aptica do auta

 
Dostupnosť Skladom u nášho dodávateľa
€78
€65 bez DPH
   
Kód tovaru BBA090KB700
Značka Inglesina
Kategória Ostatné
 

Ak cestujete s novorodencom autom a cesty sú dlhšie, využijete sadu slúžiacu na prepravu ležiaceho dieťaťa od 0 do 10 kg v hlbokej vaničke Inglesina Aptica. Je schválená podľa ECE 44/04 a vybavená trojbodovými pásmi.Sada obsahuje: 3-bodový bezpečnostný pás s polstrovaním ramien a dva prídavné pásy, ktoré sa nasadzujú na zadné pásy pri aute. Upozornenie: podložka pod hlavičku musí byť vo vaničke v ležiacej polohe a inštalácia sa vykonáva súčasne na pravom a ľavom zadnom sedadle, takže v automobile na zadných sedadlách už nemôžu byť prepravované ďalšie osoby.

  • Detský zádržný systém je vhodný výhradne pre použitie v schválených vozidlách s trojbodovým bezpečnostným pásom s navíjačom v súlade s normou UN/ECE 16 alebo ekvivalentným štandardom.
  • Sada na upevnenie vaničky do auta Inglesina Kit auto CARRYCOT 3P môže byť použitá iba s vozidlami kompatibilnými s typmi vaničky Inglesina uvedenými vyššie.

Hmotnosť 0,7 kg. Rozmer krabice 41 x 23 x 30 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: