Zaregistruj sa a získaj 5% zľavu !!!!! *Nevzťahuje sa na autosedačky značky CYBEX a produkty, ktoré už sú v akciovej cene!
 

Inglesina Trilogy Systém Duo 2018 Sideral Grey

 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€451
€375,83 bez DPH
   
Kód tovaru BBAA34K6SDG
Značka Inglesina
Kategória Kočíky
 

Novorodenec potrebuje veľa spánku, po narodení spí až 18 hodín denne. Ale nie je to len spánok a materské mlieko čo potrebuje, zdravý vzduch a zmena prostredia prospeje obom, jemu i mamičke. Nový koncept Inglesiny, NON STOP SLEEPING vychádza z týchto potrieb dieťaťa a umožňuje rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesinou bude mať vaše dieťa neprerušovaný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia. Navyše si môžete vybrať z niekoľkých typov podvozku (nie je súčasťou ceny, objednáva sa samostatne).

Systém 2v1 obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s inovatívnou podložkou Welcome PadTM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy aj nožičiek dieťaťa. Stojan Stand UpTM rozširuje možnosť použitia takto vybavenej vaničky aj doma, a tak keď dieťa zaspí na prechádzke, bude v spánku pokračovať aj doma. Treťou časťou systému je vylepšená športová sedačka s unikátnou funkciou, keď podobne ako harmonika, môže meniť svoju šírku. Pritom je priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 20 kg hmotnosti dieťaťa. Poťahy sú vyrobené z unikátneho, veľmi módneho materiálu MELANGE, detail nájdete v obrázkovej galérii.

Systém Trilogy DUO 2v1 sa skladá z:

  • hlbokej vaničky
  • podložky Welcome PadTM
  • matraca
  • športovej časti so strieškou a nánožníkom
  • podstavca Stand Up pre vaničku aj autosedačku Huggy

Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorý možno, až dieťa povyrastie (3. - 4. mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sieťou v strieške aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Športová sedačka kočíka s unikátnou funkciou zmeny šírky, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 20 kg! Priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Naviac je teraz vybavená predĺženou, nastaviteľnou opierkou nožičiek. Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chrání. Okienko v strieške umožňuje priehľad aj keď je sedačka orientovaná v smere jazdy.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku Huggy.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka START MAT. Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Vyberte si najvhodnejší podvozok podľa potreby.

Pre vychádzky do mesta a parku zvoľte Trilogy v rôznych prevedeniach. Pre univerzálne použitie, tj. do mesta, parku aj ľahkého terénu zase Quad v rôznych variantoch. Comfort Ergo Bike s nafukovacími kolesami pre vychádzky do prírody, do lesa. Comfort nesklame ani v meste. Podvozok Comfort Chróm pre maximálnu eleganciu.

Druh Vanička + sedačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: