Využi registračnú zľavu pri každej objednávke
  • 1 z 7
 

Cloud T i-Size Karolina Kurkova

 

Cloud T i-Size
S novou detskou autosedačkou Cloud Z2 i-Size si vy a vaše dieťa môžete užiť všestrannú flexibilitu a pohodlie: Okrem pohodlnej nástupnej polohy ju teraz možno v aute aj sklopiť, aby bolo dieťatko maximálne pohodlné. 

Detaily produktu:

Nová funkcia nakláňania do auta umožňuje vášmu dieťaťu počas cesty relaxovať a dosiahnuť tak ešte väčšie pohodlie na ceste.

Dostupnosť Na objednávku
€369
€307,50 bez DPH
   
Kód tovaru BS519003063
Značka Cybex
Kategória Autosedačky cybex platinum
 

Ergonomické a pohodlné cestovanie

Detská autosedačka CYBEX Cloud T i-Size je dokonalým všestranným riešením. Pri použití so základňou Base T môžete detskú autosedačku sklopiť pre dokonale pohodlnú jazdu. Mimo vozidlo môže byť použitá s kočíkom ako ucelený cestovný systém, ktorý poskytuje maximálne pohodlie vďaka ergonomickej polohe úplne v ľahu.

Všestranné odvetrávanie zaisťuje trvalo príjemnú teplotu sedenia vo všetkých ročných obdobiach. Otočenie o 180 ° umožňuje natáčať autosedačku smerom k dverám vozidla pre ľahké nastupovanie a vystupovanie. Dokonalý spoločník na každom kroku, to je Cloud T i-Size.

Ergonomický komfort, nech už cestujete kamkoľvek

Inovatívny systém naklápania definuje nové štandardy pre pohodlie. Pri nakláňaní hlavy vášho dieťaťa je zabránené jej pádu dopredu, aby nedošlo k obmedzeniu dýchania. Mimo vozidla poskytuje ergonomická poloha úplne poležiačky maximálne pohodlie na cestách.

Jednoduchšie usadzovanie a vysádzanie

Otočte autosedačku Cloud T i-Size smerom k dverám vozidla, aby nastupovanie a vystupovanie bolo bez námahy (vyžaduje Base T). Autosedačku je možné ľahko nasadiť na základňu, takže driemajúce deti môžu pokojne spať. Môžete tiež zabezpečiť svoje dieťa bez akéhokoľvek namáhania chrbta.

Špecifikácia:

Vekový rozsah: Od narodenia do približne 24 mesiacov

Výška dieťaťa: 45–87 cm

Hmotnosť dieťaťa: Maximálne 13 kg

Schvaľovací predpis: UN R129/03

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: