Využi registračnú zľavu pri každej objednávke https://www.maleja.sk/vernostny-program/
Akcia Zväčšiť
 

MEDELA Odsávačka materského mlieka manuálna Harmony™ Essentials Pack

 
Dostupnosť Skladom u nášho dodávateľa
€61,95
€51,63 bez DPH
   
Kód tovaru AGK101041164
Značka MEDELA
Kategória Dojčenie
 
Manuálna odsávačka mlieka Harmony
Kompaktná, ľahká a prenosná

Manuálne odsávačky materského mlieka ako je Harmony™ sú ideálne pre nabitý program, ako záloha elektrickej odsávačky alebo na príležitostné použitie, ak svoje dieťa normálne dojčíte. Dosť malé na to, aby sa Vám zmestili do kabelky a aby ste nepotrebovali batérie ani napájacie káble - preto tak mamičky milujú svoje manuálne odsávačky na cestách.

Prsný nadstavec PersonalFit Flex ™

Vďaka uhlu otvorenia 105 stupňov, mäkkému lemu a oválnemu tvaru pre lepšie priľnutie vyvíja prsný nadstavec PersonalFit Flex ™ na vaše mliečne kanály menší tlak než tradičné prsné nadstavce, čo má za následok efektívnejšie a pohodlnejšie odsávanie. Viac pohodlia pre vás, viac mlieka pre vaše dieťa - klinicky overené1.

Ergonomické madlo

Toto intuitívne madlo s dvojfázovou technológiou odsávania umožňuje napodobniť sací rytmus vášho dieťaťa, vďaka čomu je Harmony™ jednou z najlepších manuálnych odsávačiek vôbec. Ak chcete z funkcie madla vyťažiť čo najviac, najprv používajte krátku stranu rýchlym tempom, aby ste stimulovali tok mlieka. Akonáhle uvidíte, ako začne tiecť materské mlieko, použite dlhšiu stranu madla na odsávanie Vášho mlieka. Je to tak jednoduché!

Perfektná na cestách a na príležitostné použitie:

Ľahšia, tichšia a ľahšie použiteľná ako elektrické odsávačky, Harmony™ je vďaka dvojfázovej technológii odsávania a prsnému nadstavcu PersonalFit Flex™ jednou z najlepších manuálnych odsávačiek. Manuálne odsávačky materského mlieka, ktoré sa ľahko používajú a ľahko si ich vezmete kamkoľvek, sú skvelé na odsávanie na cestách a príležitostné použitie. Pre mamičky, ktoré odsávajú častejšie, môže byť lepšou voľbou elektrická odsávačka na jeden prsník, ako je Swing Flex™ alebo odsávačka na dve prsia Swing Maxi Flex™.

Výhody manuálnej odsávačky Harmony:

- kompaktná, ľahká a prenosná: môžete si vziať Harmony™ kamkoľvek
- diskrétna a tichá: odsávajte s istotou kedykoľvek a kdekoľvek
- prsné nadstavce PersonalFit Flex™: pre viac pohodlia a viac mlieka¹
- technológia dvojfázového odsávania: jej jedinečné madlo vám pomôže napodobniť prirodzený rytmus sania vášho dieťaťa²٫³
- jednoduché použitie: intuitívny a ergonomický dizajn
- jednoduché čistenie: ľahká montáž a demontáž, tiež umývanie a dezinfekcia odsávačky Harmony™ je hračka

Zloženie:

- materiál bez BPA
- fľaša - polypropylén (PP)
- prsný nadstavec - polypropylén (PP)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: