Využi registračnú zľavu pri každej objednávke
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Philips AVENT Cumlík Antikolik 1 novorodenecký 0m+ 2 ks

 
€7,95
€6,63 bez DPH
Značka Philips AVENT
Kategória Cumlíky
Zvoľte variant
Kód tovaru AG580928 Varianta: 1 otvor novorodenecký 2 ks Skladom u nášho dodávateľa €7,95
€6,63 bez DPH
   
 
Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.Dojčenské fľaše AVENT Klasik musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Klasik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.- 1 otvor

- novorodenecký prietok

- pre deti od narodeniaMateriál: silikónCumlík na fľašu AVENT s 1 otvorom - novorodenecký prietok. Extra mäkký silikónový cumlík.Ideálny pre novorodencov a dojčené deti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: