Využi registračnú zľavu pri každej objednávke https://www.maleja.sk/vernostny-program/
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 12
 

TRUELIFE Videopestúnka digitálna 360° NannyCam R5

 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€149,95
€124,96 bez DPH
   
Kód tovaru AGTLVMMNCR5NNWA
Značka TRUELIFE
Kategória Pestúnky
 
Deti chce mať každý rodič stále pod dohľadom, či už sa jedná o bábätká alebo staršie ratolesti. 360° rotačná pestúnka TrueLife NannyCam R5 je dokonalým pomocníkom monitorujúcim každý pohyb a zvuk. Vysoké rozlíšenie 720p kamery poskytuje perfektne čistý obraz, ktorý prenáša do rodičovskej jednotky s 5″ LCD displejom a dosahom až 300 m. Vďaka automatickému nočnému videniu vám nič neunikne ani za tmy. Z rodičovskej jednotky možno ľahko ovládať rotáciu pestúnky a nahliadnuť tak do každého zákutia, napríklad vo chvíli, keď LED indikácia zvuku oznámi, že sa v izbe dieťaťa niečo deje. Pestúnka disponuje tiež detekciou teploty, 8 uspávankami či možnosťou obojsmernej komunikácie a funkciou pripomenutia kŕmenia. Hoci má batéria dlhú výdrž, ešte viac ju šetríte zapnutím VOX režimu.

Dohliadne do všetkých kútov
Pomocou rodičovskej jednotky si 360° rotačnú pestúnku TrueLife NannyCam R5 nasmerujete presne tam, kam potrebujete vidieť. A to až na vzdialenosť 300 metrov. Vie sa totiž otáčať horizontálne o 330° a vertikálne o 135°. V kombinácii so širokouhlou šošovkou tak vidí celých 360°. Perfektne čisté a ostré zobrazenie zaisťuje 5“ LCD displej a vysoké rozlíšenie kamery 720p. Vďaka infračerveným diódam a automatickému nočnému videniu, ktoré sa aktivuje hneď ako padne tma, máte neustále dokonalý obraz a prehľad o bábätku.

Šikovné funkcie
Pestúnka disponuje hneď niekoľkými funkciami, ktoré určite oceníte. Rozsvietením farebnej LED indikácie zvuku na rodičovskej jednotke vás upozorní, akonáhle zaznamená najmenší zvuk v izbe dieťatka. Rovnako monitoruje teplotu miestnosti a v prípade výraznej zmeny vás na ňu upovedomí. Niekedy je dieťa potrebné upokojiť, čo je možné aj prostredníctvom možnosti obojsmernej komunikácie alebo spustením niektorej z 8 prednastavených uspávaniek. Ako pomôcka pre rodičov slúži aj funkcia na pripomenutie kŕmenia.

Dlhá výdrž a flexibilita
Pestúnka je v prípade potreby pripravená na pripojenie až 4 kamier ku rodičovskej jednotke. Tá vydrží skutočne dlho v prevádzke, so zapnutou obrazovkou zvládne až 8 hodín. V úspornom VOX režime je to potom až 16 hodín. Tento režim šetrí batériu a rozsvieti displej rodičovskej jednotky až v momente, keď pestúnka zaznamená nejaký zvuk. Pestúnku je možné prichytiť na stenu pomocou priloženej montážnej súpravy alebo je možné dokúpenie špeciálneho držiaka TrueLife NannyCam Holder. Pri ňom postačí iba jeho obmotanie, napríklad okolo rámu postieľky. Čisto, bez vŕtania a pokojne aj na cestách.

Technické parametry:
- pozorovací uhol: 100 °
- otáčanie kamery horizontálne: 330° (umožňuje zobrazenie v uhle 360°)
- otáčanie kamery vertikálne: 135° (umožňuje zobrazenie v uhle 180°)
- automatické nočné videnie: áno (viditeľnosť až 5 m)
- dosah: až 50 m vo vnútri budov / až 300 m na voľnom priestranstve
- rozlíšenie videa: HD (1280 × 720)
- veľkosť displeja: 5“ IPS LCD
- rozlíšenie displeja: HD (1280 × 720)
- batéria rodičovskej jednotky: 3050 mAh
- výdrž batérie: až 8 hodín so zapnutou obrazovkou / až 16 hodín s VOX režimom
- vstup napájania: USB-C (potrebné adaptéry v balení)
- spotreba energie: 5 V, 1,2 A
- voliteľné príslušenstvo: držiak - TrueLife NannyCam Holder
- dodatočná detská jednotka (kamera)
- ďalšie funkcie: detekcia teploty, automatické nočné videnie, uspávanky, VOX režim (režim spánku), obojsmerná komunikácia, nastavenie pripomienky kŕmenia, LED indikácia hluku, možnosť spárovať až 4 kamery

Obsah balenia:
- kamera (detská jednotka)
- rodičovská jednotka
- 2× adaptér s USB-C
- príslušenstvo pre uchytenie na stenu
- návod + bezpečnostné inštrukcie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: